Kayseri Taşımacılık

 

Kayseri Taşımacılık nakliyat ve kayseri ambar olarak kapalı çelik kasalı araçlar ile hizmet vermekteyiz. evden eve taşıma ihtiyaçlarını en iyi ve emniyetli şekilde gerçekleştirmek amacıyla hazırlanmış bulunmaktadır.Kayseri Taşımacılık hizmetlerimiz ev ve ofis eşyası taşıma konusunda deneyimli uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kayseri Taşımacılık , sektöründe gelişen koşullarla birlikte evden eve nakliyat hizmetlerini başlıca faaliyet konusu olarak benimsemiştir.Yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kazanç dan çok sizleri kazanmayı daima hedef edindik. Sizlere hizmet vermek bize onur vermektedir.Kayseri Taşımacılık şehir içi taşımacılığın 1985 yılından beri değişmez adresiniz olarak hizmet vermekteyiz. Kayseri Taşımacılık kendi bünyesinde barındırdığı gerek araç filosu, gerekse uzman kadrosunu güncel her şarta, eğitim vererek, performansını geliştirerek müşterilerine sıfır hata ile hizmet hedeflemiştir.

Misyonumuz
Kayseri Taşımacılık Dünya standartlarında hizmet vermek ve müşterilerimizde %100 memnuniyet sağlamak. Profesyonel hizmet çerçevesinde, saygılı, dürüst olmak ve güvenilirlik sağlamak. İşimizi zamanında yapmak.
Vizyonumuz
Kalitemizi ve profesyonelliğimizi korumak, Hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak.Kayseri Evden eve taşımacılık, Ev Eşyası Depolama, Ofis Büro Nakliyesi, Kurumsal Taşımacılık, Şehirlerarası Taşımacılık Faaliyetlerini geliştirmek ve çalışanlarımızın hizmet kalitesini yükseltmek.

Paketleme işlemini öncelikle önemini anlatmak gerekirse paketlemede kullanılan malzeme çok önemlidir. Paketlemede kullanılan malzemenin kalite seviyesi ne kadar yüksekse müşterilerin malzemesinin zarar görmesini en aza indirgemek ve müşterilere verilen hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu gösterir.
Paketleme işlemi evinize ya da ofisinize gelen uzman ekiplerimiz tarafından yapılır. Taşınacak eşyaları en az zarar görecek şekilde profesyonelce paketlenir. Kayseri Nakliye Uzman ekipler tarafından dikkatlice taşınır. Eşyalarınızı taşıyan ekibin düşüncesi ise bilinçli bir şekilde eşyalarınıza en iyi şekilde paketledikten sonra zarar vermeden taşımaktır.

Kayseri Taşımacılık Firması Kayseri ambar Bina içinde oluşacak hasarları en az düzeye indirir. Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha erken yükün taşınmasını sağlar. Asansörlü Nakliyat Araçları İle Taşınma riskler azalır. Asansörlü evden eve nakliyat bina sakinlerini rahatsız etmez.

Kayseri Evden Eve Nakliyat bina içinde eşyaların zor çıkması durumun ortadan kaldırır. Kayseri Nakliyeciler  asansörle direk evin içine girerek taşınma suresinin kısaltır. Asansörlü taşımacılık yüksek binalar, dar koridorlar, girişi küçük apartmanlarda kolaylık sağlar.Kayseri Taşımacılık yönetimin bina asansörünü kullanmaya karşı olması,dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumu ortadan kaldırır.

Kayseri Taşımacılık olarak sizden gelen taşınma talebi sonrasında sizin için uygun olan bir gün karalaştırıp, taşınma için gerekli olan ambalaj türü, malzeme ihtiyacı ve gerekebilecek araç sayısının belirlenmesi işlemini yapar. Kayseri Nakliyat hizmet türü ve sizin taleplerinizle taşınmanızın fiyatlandırması tüm bu belirlemelere göre yapılmaktadır. Bu ön görüşmenin sonunda taşınmanızın gerçekleştirilmesini arzu ettiğiniz tarih belirlenir ve istediğiniz saatte taşınma ve paketleme ekibimiz hizmetinizdedir. Kayseri Evden Eve Nakliyat profesyonel paketleme ekibimiz koltuk,vitrin,vb. gibi hacimli eşyaları battaniye arzu ederseniz havalı naylonla paketler.